Polecam z całego serduszka Panią Martę . Już po pierwszej wizycie mojej córki nie mogła się doczekać kolejnej Pani Marta ma bardzo dobre podejście do dzieci , jest przyjazna , uśmiechnięta i oddana . Wysłucha , bardzo dobrze doradzi . A najważniejsze że moja córcia jest szczęśliwa i wrócił jej uśmiech . Dziękujemy !!!!!
Pacjent
Świetne podejście do dzieci. Córki chętnie uczęszczają na wizyty, a ja jako rodzic w końcu poczułam się wysłuchana. Pani Marta tworzy przyjazną i bezpieczną atmosferę, w sposób niezwykle ciekawy i spokojny pracuje z dziećmi nad ustalonymi celami.
Pacjent
Bardzo polecam. Byliśmy pierwszy raz i pierwsze wrażenie pozytywne. Pani zaangażowana, dociekliwa, empatyczna. Przytulne miejsce, czujesz sie jak w domu.
Pacjent
Bardzo zaangażowana i rzeczowa pani psycholog. Widać, że naprawdę przejęła się dzieckiem i jego sytuacją, podeszła do wszystkiego z dużą empatią. Czuliśmy się wysłuchani i dobrze zaopiekowani. Zdecydowanie polecam.
Pacjent
Z całego serca polecam Panią psycholog. Było to nasze pierwsze spotkanie a poczuliśmy się w pełni zrozumiani. Pani Marta ma w sobie niesamowity spokój i bardzo naturalne, 'luzackie' podejście, które sprawia, że można czuć się swobodnie. Dostaliśmy cenne wskazówki, które mamy zamiar wdrożyć. Jeśli ktoś szuka profesjonalnego psychologa ale jednocześnie bardzo ludzkiego i przemiłego , to jest to najlepszy adres.
Pacjent
Pani Marta była bardzo zaangażowana i profesjonalna.
Pacjent
POLECAM GORĄCO, WARTO SKORZYSTAĆ Z PORADY WŁAŚNIE W TYM MIEJSCU.
Pacjent
Syn przeszedł już przez wiele gabinetów. Tutaj odnalazł się i nawiązał kontakt. Przed nami już 4 wizyta, a Młody nie może się doczekać. Brawo! No i ogromne podziękowania.
Pacjent
Sprawny proces umawiania, elastyczność terminowa, przyjazny gabinet i, co najważniejsze, założony plan spotkań zrealizowany z sukcesem. Dziękuję za pomoc i wsparcie.
Pacjent
Bardzo dziękuję za pomoc! Fachowa opieka i pomoc w spojrzeniu na pewne sprawy w zupełnie inny sposób...
Pacjent